Objednávka náhradního vozidla

Objednatel

Po vyplnění formuláře odešleme na emailovou adresu fleet managera odkaz pro potvrzení objednávky. Zároveň musí být osoba s touto emailovou adresou evidovaná ve společnosti Drivalia jako fleet manager pro vaši firmu.

Informace k náhradnímu vozidlu
např. vozidla Škoda Citigo, VW UP
např. vozidla Škoda Fabia, VW Polo, Ford Fiesta
např. vozidla Škoda Octavia, VW Golf, Seat Leon, Ford Focus
např. vozidla Škoda Superb, VW Passat, Ford Mondeo
např. vozidlo VW Touran
např. vozidla Renault Trafic, Ford Transit (9 míst)
např. vozidlo Peugeot Partner - 6m3
např. vozidlo Peugeot Boxer - 12m3
Cena náhradního vozidla závisí na vybrané kategorii vozidla a počtu dní. Aktuální ceník najdete na našich stránkách zde.
Přistavení vozidla
Předpokládané vrácení vozidla

Objednavatel tímto pověřuje a zmocňuje poskytovatele k předání vozidla uživateli:

Přebírající osoba
Řidič
Poznámka

Objednavatel bere na vědomí následující skutečnosti: Společnost Drivalia (zprostředkovatel) zajišťuje pouze službu zprostředkování pronájmu náhradního vozidla,kde vystupuje jako garant ve věci platby za pronájem uživatele poskytovateli. Povinností uživatele je dohodnout s poskytovatelem vozidla způsob, závazný termín a místo předání vozidla pro ukončení zápůjčky (ve vozidle se nachází set pro řidiče s kontaktním telefonem na pronajímatele). Uživatel je povinen potvrdit poskytovateli zápůjčkový list (předávací protokol k vozidlu), za jehož obsah a smluvní podmínky v něm uvedené plně odpovídá a souhlasí s nimi. Objednavatel souhlasí s účtováním manipulačního poplatku ve výši 1.000,- Kč bez DPH – jako nadstandardní služby při zajištění pronájmu vozidla, pokud se jedná o službu, která není součástí operativního leasingu na vozidlo, za které je náhradní vozidlo poskytnuto. Poplatek se netýká pojistných událostí řešených z povinného ručení viníka dopravní nehody, náhradního vozu do dodání nového vozidla od Drivalia a v případech prodloužení NV poskytnutého z Drivalia asistence.

Denní sazby náhradních vozidel se řídí aktuální ceníkem Drivalia, k dispozici na vyžádání. Konkrétní modely v kategoriích jsou informativní a zprostředkovatel je negarantuje.